اخبار خودرو ، AMG به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس خود سنگ تمام گذاشته و یک اتومبیل عضلانی زیبا با رنگ قرمز خاص خود تولید نموده است.  این رنگ قرمز حتی در پس زمینه جلوپنجره مشکی مرسدس مذکور نیز قابل ملاحظه است.

Mercedes-AMG GT Concept

Showcar Mercedes-AMG GT Concept

رنگ مشکی لبه پایینی سپر جلو، رکاب های جانبی و دیفیوزر عقب که از جنس فیبرکربن بوده و مرسدس AMG GT را در بر گرفته اند به جذابیت و زیبایی آن افزوده است.

آینه های جانبی حذف شده و دوربین های نصب شده روی پایه های آئرودینامیک جایگزین آنها گردیده اند. در مورد بخش های فنی این سدان کوپه هنوز صحبتی نشده اما انتظار می‍رود شاهد یک موتور هیبریدی، متشکل از توان الکتریکی به علاوه پیشرانه بنزینی ۴ سیلندر ۲ لیتری یا ۶ سیلندر ۳ لیتری تویین توربو باشیم.

Mercedes-AMG GT Concept

Mercedes-AMG GT Concept

در این صورت این مرسدس رقیب خوبی برای پورشه پانامرا E هیبرید نیز خواهد بود. حتی موتور V8 تویین توربو ۴ لیتری نیز میتواند نامزد قدرتمندی برای نیرو بخشیدن به این اتومبیل زیبا بوده و با پانامرا توربو رقابت کند.

Mercedes-AMG GT Concept

Mercedes-AMG GT Concept

در صورتی که AMG GT چهار در به تولید انبوه برسد احتمالا بر روی پلتفرم اسپرت MRA سوار خواهد شد که پیش از این در دیگر محصولات AMG نظیر C63، E63 و S63 کوپه بکار گرفته شده است.