اخبار خودرو ،از نظر بصری، چراغ‌های تمام LED به همراه لامپ‌های روز روشن C شکل به چشم می‌آیند، به این موارد باید جلوپنجره‌ی بازطراحی شده و رکاب‌های ارتقا یافته را نیز اضافه کرد. ۴ سایه رنگ جدید شامل قرمز، خاکستری تیتانیوم، سفید صدفی و آبی اضافه شده‌اند. نمای خارجی نیز با انتخاب رینگ‌های جدیدی تکمیل می‌شود.

Renault-Clio-2017-1024-01

کلیو حالا در داخل کابین از مواد بهتری سود می‌برد و پوشش‌های کابین جدید هستند و توجه ویژه‌ای به کیفیت و دید بصری پلاستیک‌های بکار رفته صورت گرفته است.

پیشرانه‌ی جدیدی به دیگر قوای محرکه‌ی کلیو اضافه شده که نسخه‌ای ۱٫۵ لیتری و دیزلی است و توانایی تولید ۱۰۸ اسب بخار قدرت را دارد و به گیربکسی ۶ سرعته و دستی متصل شده است. پیشرانه‌ی بنزینی کلیو با ۱۱۸ اسب بخار قدرت نیز هم‌اکنون می‌تواند از این نوع گیربکس بهره‌مند شود.

کلیو ۲۰۱۷ می‌تواند با طرح خاکستری متالیک، غربیلک فرمان و دسته دنده پوشیده شده از چرم ناپ، تریم های داشبورد، پانل درب مخصوص و صندلی‌های چرمی مشکی/مشکی و سفید سفارش داده شود. تجهیزات استاندارد این خودرو عبارت‌اند از چراغ‌های جلوی LED، سیستم اطلاعات سرگرمی R-Link Evolution، سیستم صوتی Bose و دستیار پارک آسان. پیشرانه‌های این خودرو نیز از دو واحد بنزینی با ۸۹ و ۱۱۸ اسب بخار قدرت و دو نسخه‌ی دیزلی با ۸۹ و ۱۰۸ اسب بخار قدرت تشکیل شده‌اند. بسته به انتخاب مصرف‌کننده، گیربکس‌های دستی یا اتوماتیک دوکلاچه می‌توانند نیرو را به چرخ‌های جلو انتقال دهند.

رنو قبول سفارش‌ها برای این کلیو ۲۰۱۷ را از تابستان شروع خواهد کرد. در فرانسه، قیمت این سوپرمینی از ۱۵۴۱۰ دلار آغاز می‌شود درحالی‌که مدل سطح بالای Paris Energy dCi 90 EDC 29475 دلار قیمت خواهد داشت.