اختصاصی دنیای خودرو

RADICAL RXC 2015

اولین مدل این خودرو اواخر سال ۲۰۱۲ رونمایی شد و با توجه بی اندازه علاقه مندان مواجه شد . مدل سال ۲۰۱۲ RXC کوپه نام گرفت و خود را به عنوان یک خودرو سوپر لوکس با قیمت بسیار پایین معرفی کرد .

به گزارش دنیای خودرو ،اولین مدل این خودرو اواخر سال ۲۰۱۲ رونمایی شد و با توجه  بی اندازه علاقه مندان مواجه شد . مدل سال ۲۰۱۲ RXC   کوپه نام گرفت و خود را به عنوان یک خودرو سوپر لوکس با قیمت بسیار پایین معرفی کرد .

حال در سال ۲۰۱۵  شاهد حضور دوباره   ۵۰۰ RADICAL RXC  TURBO  در صحنه رقابت هستیم . این خودرو طبق سیاست شرکت و مشابه با مدل قبلی توربو را با قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد کرد ، که برای این سوپر اسپرت قیمت بسیار پایینی  محسوب میشود . توربو ۵۰۰ با موتور ۳.۵ لیتری V6 EcoBoost   خود توان تولید ۴۵۴ اسب بخار را دارد . مسولان این شرکت امیدوار اند که با حضور قدرتمند در مسابقات NURBURGRING   خود را به عنوان رقیبی سرسخت برای  سوپر لوکس سازانی چون مک لارن  و … .. …معرفی کند.

ممکن است که این آرزو برای گروه خودرو سازی رادیکال هرگز یا حداقل امسال محقق نشود چرا که با توجه به گزارشات بدست آمده اگر چه این خودرو لوکس ماکسیمم سرعت ۱۸۵ مایل بر ساعت را دارد اما با ۰-۶۰ ۲.۴ ثانیه و ۰-۱۰۰ ۶.۸ ثانیه و وزن ۲۰۷۲ پوند بعید به نظر میرسد که بتواند در کورس رقابت قرار گیرد .

radical-rxc-turbo1

http://www.donyayekhodro.com/